Baltum Bureau
Baltum Bureau
TWÓJ PARTNER CERTYFIKACYJNY
Przyjazne i profesjonalne wsparcie podczas całej Twojej podróży ISO.
Nasz zespół ekspertów zaangażowanych w certyfikację i szkolenia jest gotowy do pomocy
CERTYFIKACJA / Szkolenia / Opracowanie dokumentacji
Międzynarodowa certyfikacja Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) ISO/IEC 27001
ISO 27001 został opracowany w celu określenia wymagań dotyczących ustanowienia, wdrożenia, utrzymania i ciągłego doskonalenia Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) organizacji. Uzyskanie certyfikatu ISO 27001 pokazuje, że są one w stanie chronić ważne informacje o swoich klientach, dane pracowników, informacje finansowe/księgowe, własność intelektualną i inne informacje stron trzecich. Norma zapewnia organizacjom systematyczne podejście do planowania, wdrażania, obsługi i stale ulepszać swoje ISMS.

4 niezbędne kroki do certyfikacji ISO 27001
Wniosek
Wypełnij formularz zgłoszeniowy, abyśmy mogli zrozumieć Twoją firmę i wymagania.
Dokumentacja
W razie potrzeby analizujemy dokumentację, prowadzimy szkolenia, opracowanie i wdrożenie dokumentacji ISO/IEC 27001.
Audyt
Audyt dokumentacji i audyt systemu zarządzania na miejscu.
Certyfikat
Przygotowanie raportu i podjęcie decyzji o wydaniu certyfikatu.
Korzyści z uzyskania certyfikatu ISO 27001
Zachowaj poufność informacji: Silnie certyfikowany SZBI zapewnia, że informacje są dostępne tylko dla upoważnionych osób.
Zachowaj integralność swojej organizacji: zapewnia, że informacje przechowywane, gromadzone, wykorzystywane lub udostępniane przez Twoją organizację są dokładne i nigdy nie ulegają zmianie bez wymaganej autoryzacji.
Wzmocnij wizerunek swojej firmy: Uzyskanie certyfikatu uznanego na całym świecie standardu buduje reputację Twojej organizacji i wizerunek marki, co może otworzyć drzwi dla większej liczby możliwości biznesowych.
Wygraj więcej kontraktów: Międzynarodowy certyfikat potwierdza Twoje zaangażowanie i doskonałość w zarządzaniu bezpieczeństwem informacji, dzięki czemu Twoja firma ma większy potencjał podczas przetargów na kontrakty biznesowe.
O nas
BALTUM BUREAU:
TWÓJ PARTNER CERTYFIKACYJNY
Baltum Bureau świadczy usługi oceny systemów zarządzania i certyfikacji ISO organizacjom na całym świecie. Staramy się dostarczać więcej niż tylko listę kontrolną podejścia do certyfikacji – chcemy współpracować z naszymi klientami w celu rozwoju ich działalności i pomagania im w osiąganiu rzeczywistych korzyści handlowych z inwestycji w system zarządzania.

Baltum Bureau jest partnerem i jednostką certyfikującą takie międzynarodowe jednostki certyfikujące jak Unicert (Niemcy), URS (Wielka Brytania), GCERTI (USA). Naszym celem jest świadczenie usług certyfikacyjnych, które nie tylko certyfikują, ale również przynoszą korzyści naszym klientom dzięki efektywnemu kosztowo i elastycznemu podejściu, dostosowanemu do indywidualnych potrzeb i wiedzy naszych klientów.
Sześć korzyści ze współpracy z nami.
Co mówią nasi klienci
Profesjonalni i przyjaźni
Odnosimy sukces, gdy Tobie się udaje. Wierzymy, że skupianie się na kliencie oznacza, że popieramy słowo czynem.
1

Współpracujemy z firmami każdej wielkości.

Żadne zadanie nie jest za duże ani za małe. Współpracowaliśmy z największymi międzynarodowymi firmami, jak również i z najmniejszymi.
2

Przyjazny audytorowi.

Otrzymujemy informację zwrotną, że zrobiliśmy wrażenie na innym audytorze.

3
Akredytacje.
Posiadamy międzynarodową akredytację. Nasze certyfikaty są uznawane na całym świecie.
4

Lepiej dla Twojej firmy.

Bardzo pewnie czujemy się w ISO i pomogliśmy wielu firmom się rozwinąć.

5

Dokumentacja jakościowa.

Rozumiemy to dobrze. Ułatwiamy cały proces. Prosto i solidnie.
6
Międzynarodowe uznanie
Międzynarodowa Służba Akredytacyjna IAS (USA), Krajowy Organ Akredytacji Republiki Federalnej Niemiec (DAkkS), Brytyjski Urząd Akredytacyjny (UKAS), Międzynarodowe Forum Akredytacyjne IAF.
Nasze usługi

Edukacja. Konsultacje. Międzynarodowa certyfikacja.

ISO 9001:2015.
System zarządzania jakością.
ISO 9001 określa się jako uznaną na całym świecie normę dotyczącą systemów zarządzania jakością (QMS). Jest to najczęściej używany standard QMS na świecie, z ponad 1 milionem certyfikatów wydanych organizacjom w 178 krajach.
ISO 27001:2013.
Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.
ISO 27001:2013 to międzynarodowa norma, która zapewnia ramy dla systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji (ISMS) w celu zapewnienia ciągłej poufności, integralności i dostępności informacji, a także zgodności z prawem.

ISO 27701:2019.

System zarządzania zgodnością danych.

ISO/IEC 27701:2019 jest rozszerzeniem ochrony danych do ISO 27001. Ten nowo opublikowany standard bezpieczeństwa informacji zawiera wskazówki dla organizacji, które chcą wdrożyć systemy wspierające zgodność z RODO i innymi wymaganiami dotyczącymi prywatności danych.
PCI DCC.
Certyfikacja PCI DSS jest obowiązkowym wymogiem Międzynarodowych Systemów Płatności (Visa, MasterCard, MIR, American Express, Discover, JCB) dla firm zajmujących się przetwarzaniem, przesyłaniem lub przechowywaniem danych kart płatniczych. Obecne organizacje są zobowiązane do przestrzegania standardu Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS). Potwierdzeniem tego faktu jest coroczny audyt certyfikujący.
SOC2.
SOC 2 to procedura audytu, która zapewnia usługodawcom bezpieczne zarządzanie Twoimi danymi w celu ochrony interesów Twojej organizacji i prywatności jej klientów. Dla firm dbających o bezpieczeństwo zgodność z SOC 2 jest minimalnym wymogiem przy rozważaniu dostawcy SaaS.
RODO.
RODO ma zastosowanie do firm działających na terenie UE, a także organizacji spoza UE, które dostarczają towary i usługi (odpłatnie lub nieodpłatnie) obywatelom UE lub monitorują zachowanie obywateli UE. Monitorowanie może obejmować wszystko, w tym zapis plików cookie podczas odwiedzania witryny w celu monitorowania ścieżki odwiedzającego witrynę, aż po zaawansowane technologicznie metody śledzenia.
Poproś o ISO/IEC 27001 koszt certyfikacji
Skontaktuj się z nami
Baltum Bureau

Pärnu mnt 105, Tallinn, 11312, Estonia

E-mail: info@baltumburoo.com

Działamy w następujących krajach
Bułgaria, Chorwacja, Republika Cypryjska, Czechy, Estonia, Grecja, Węgry, Irlandia, Łotwa, Litwa, Malta, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Ukraina, Gruzja, Azerbejdżan.
CO TO JEST CERTYFIKACJA ISO 27001?

ISO 27001 to uznana na całym świecie norma, opracowana specjalnie przez ISO (Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna), która pomaga organizacjom we wdrażaniu solidnego systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji (ISMS). Gdy Twoja organizacja osiągnie certyfikację, zaświadcza, że SZBI jest kompetentny w zapewnianiu poufności i integralności danych gromadzonych lub wykorzystywanych przez Twoją firmę. Najważniejszym aspektem normy ISO 27001 jest to, że określa ona praktyki i zasady ochrony wszelkiego rodzaju informacji, które są regularnie przechowywane lub wykorzystywane przez firmę, niezależnie od tego, czy są one cyfrowe, papierowe czy w chmurze.

Uzyskanie tego certyfikatu oznacza również, że Twoja organizacja stosuje najlepsze praktyki w zakresie zapewniania bezpieczeństwa informacji. W ten sposób poprawia wizerunek Twojej firmy i wiarygodność w branży.

DLACZEGO WARTO WDROŻYĆ ISO 27001?
Wdrożenie ISO 27001 jest ostatecznym punktem odniesienia dla zarządzania bezpieczeństwem informacji w Twojej organizacji. Jeśli utrzymanie zaufania klientów i partnerów handlowych jest jednym z kluczowych celów Twojej firmy, uzyskanie tego certyfikatu jest niezbędne. Potwierdza Twoje podejście do zarządzania bezpieczeństwem informacji i zapewnia klientów i wszystkich innych, że ich informacje są bezpieczne w Twojej organizacji. W najlepszym przypadku, ten certyfikat pomoże Ci wzmocnić bezpieczeństwo danych we wszystkich procesach i aspektach Twojej organizacji.

Zapewnia bezpieczeństwo danych przed różnego rodzaju zagrożeniami, takimi jak cyberprzestępczość, ataki wirusów, naruszenia prywatności, uszkodzenia, zniszczenie, utrata, niewłaściwe użycie i kradzieże. Bez względu na wielkość lub złożoność procesów, ISO 27001 może pomóc we wzmocnieniu absolutnego bezpieczeństwa danych w konkretnym kontekście Twojej organizacji.
DLACZEGO ISO 27001 JEST WAŻNE?
ISO 27001 jest ważne dla Twojej firmy, jeśli chcesz zapewnić, że najcenniejszy zasób (tj. informacje) Twojej firmy jest bezpieczny przed korupcją, zniszczeniem lub prawdopodobnym niewłaściwym wykorzystaniem. Jeśli szukasz określonego podejścia do ochrony swoich poufnych informacji, przestrzegania ogólnych i branżowych przepisów, bezpiecznej wymiany informacji, minimalizowania narażenia na zagrożenia bezpieczeństwa i utrzymania swojej reputacji, ten certyfikat jest ważny.
CO JEST WYMAGANE DO CERTYFIKACJI ISO 27001?

Aby uzyskać certyfikat ISO 27001, Twoja organizacja musi wdrożyć cztery kluczowe elementy: odpowiedzialność kierownictwa, wsparcie zasobów, rozwój SZBI i odpowiednią metodę oceny.

Oznacza to, że zespół zarządzający Twojej organizacji powinien być odpowiedzialny za planowanie struktury SZBI i jej zakresu, a ostatecznie zaangażowany w jej wdrożenie. Zasoby, w skład których wchodzi kadra oraz infrastruktura bezpieczeństwa informacji, muszą być odpowiednio przydzielone do prowadzenia procesu wdrożenia. SZBI powinien być opracowany z odpowiednią dokumentacją jego polityk, procedur i instrukcji roboczych. Ostatecznie, Twoja organizacja musi posiadać oddanych urzędników i narzędzia do terminowego przeglądu SZBI, mierzenia jego wydajności i określania sposobów dalszego jego ulepszania.

ORGANY AKREDYTACJI
Organy akredytacji akredytują jednostki certyfikujące, które z kolei certyfikują Twoją firmę. Poniżej zilustrowany jest łańcuch dowodzenia:

Istnieje kilka uznanych na całym świecie jednostek akredytujących, takich jak Międzynarodowa Służba Akredytacyjna IAS (USA) , Krajowy Organ Akredytacji Republiki Federalnej Niemiec (DAkkS), Brytyjski Urząd Akredytacyjny (UKAS), Międzynarodowe Forum Akredytacyjne IAF.
BALTUM BUREAU
Baltum Bureau jest partnerem i jednostką certyfikującą takie międzynarodowe jednostki certyfikujące jak Unicert (Niemcy), URS (Wielka Brytania), GCERTI (USA).
Naszym celem jest świadczenie usług certyfikacyjnych, które nie tylko certyfikują, ale również przynoszą korzyści naszym klientom dzięki efektywnemu kosztowo i elastycznemu podejściu, dostosowanemu do indywidualnych potrzeb i wiedzy naszych klientów.
Polityka prywatności