Балтум Бюро
Балтум Бюро
ВАШ СЕРТИФІКАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР
Дружня та професійна підтримка протягом усього вашого шляху до ISO.
Наша команда експертів із сертифікації та навчання готова допомогти Вам
СЕРТИФІКАЦІЯ / Навчання / Розробка документації

ПОСЛУГИ ПИСЬМОВОГО ПЕРЕКЛАДУ.

ISO 17100
ISO 17100 – це міжнародний стандарт, опублікований у 2015 році, щоб забезпечити вимоги, яким повинен відповідати TSP (постачальник перекладацьких послуг), щоб надавати послуги перекладу, які відповідають вимогам клієнта та іншим застосовним специфікаціям.

Стандарт ISO 17100 використовує структуру з 6 пунктів, які приблизно згруповані разом і охоплюють 4 ключові області:

Ресурси – визначає відповідальність та вимоги до компетенції перекладачів, рецензентів та керівників проєктів.
Попереднє виробництво – вказує вимоги до пропозиції та укладання угоди.
Виробництво – забезпечує визначення та керування відповідним робочим процесом, а також задоволення потреб клієнтів.
Пост-продакшн – вимагає, щоб TSP підтвердив, що вимоги замовника були виконані, і вжив заходів для виправлення недоліків, якщо це можливо.
4 основних кроки до сертифікації ISO 17100
Застосування
Заповніть форму заявки, щоб ми могли зрозуміти вашу компанію та вимоги.
Документація
При необхідності, аналізуємо документацію, проводимо навчання, розробку та впровадження документації ISO/IEC 17100.
Аудит
Аудит документації та аудит системи управління на місці.
Сертифікат
Підготовка звіту та прийняття рішення про видачу сертифіката.
Переваги отримання сертифікату ISO 17100

Покращити комунікації. Використання стандартної термінології ISO 17100 для перекладацьких та мовних послуг покращить взаємодію з вашими клієнтами.

Підвищте лояльність клієнтів – стандарти ISO дають клієнтам і зацікавленим сторонам впевненість у ваших силах, допомагаючи вам зміцнювати існуючі відносини та завойовувати новий бізнес.

Покращити обслуговування – Завдяки оптимізації ваших процесів, ISO 17100 може допомогти вам надавати надійні та послідовні послуги.

Підвищення конкурентоспроможності – ISO 17100 демонструє ваше прагнення задовольняти потреби клієнтів, надаючи найкращі послуги перекладу, що може призвести до більшого прибутку.

Про нас
BALTUM BUREAU:
ВАШ СЕРТИФІКАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР
Baltum Bureau надає послуги з оцінки систем управління та сертифікації ISO організаціям по всьому світу. Ми прагнемо запропонувати більше, ніж контрольний підхід до сертифікації – ми прагнемо працювати з нашими клієнтами, щоб розвивати їхній бізнес і допомагати їм отримати реальні комерційні вигоди від інвестицій в систему управління.

Baltum Bureau є партнером і органом сертифікації таких міжнародних органів сертифікації як Unicert (Німеччина), URS (Великобританія), GCERTI (США). Наша мета — надати послуги з сертифікації, які не тільки підтверджують, але й приносять користь нашим клієнтам за допомогою економічно ефективного та гнучкого підходу, який адаптований до індивідуальних потреб і знань наших клієнтів.
Шість переваг роботи з нами
Що говорять нам наші клієнти
Професійні та дружні
Ми досягаємо успіху, коли ви досягаєте успіху, і вважаємо, що наша орієнтація на клієнта означає, що ми підтверджуємо слова справами.
1

Ми працюємо з підприємствами будь-якого розміру.

Жодна робота не є занадто великою чи надто маленькою. Ми маємо досвід роботи, як з найбільшими міжнародними компаніями, так і малим бізнесом.
2

Привітний до аудитора.

Ми отримуємо зворотний зв’язок, який повідомляє, що ми справили враження на іншого аудитора.

3
Акредитації.
Ми маємо міжнародну акредитацію. Наші сертифікати визнані у всьому світі.
4

Краще для вашого бізнесу.

Ми дуже впевнені в ISO і допомагаємо розвивати бізнес.

5

Якість документації.

Ми розуміємо потреби бізнесу.
Ми допомагаємо з легкістю слідувати вимогам.
Простий і надійний підхід.
6
Міжнародне визнання
Міжнародна служба акредитації IAS (США), Національний орган з акредитації Федеративної Республіки Німеччина (DAkkS), Національний орган з акредитації Сполученого Королівства (UKAS), Міжнародний форум з акредитації IAF.
Наші послуги

Освіта. Консалтинг. Міжнародна сертифікація.

ISO 9001:2015.
Системи управління якістю.
ISO 9001 визначається як міжнародно визнаний стандарт для систем управління якістю (СМЯ). Це найбільш широко використовуваний стандарт СМЯ у світі, з понад 1 мільйоном сертифікатів, виданих організаціям у 178 країнах.
ISO 17100. Послуги перекладу.
Постачальники перекладацьких послуг отримують конкурентну перевагу завдяки новому сертифікату ISO 17100:2015. Стандарт ISO 17100:2015 для постачальників послуг перекладу (TSP) може допомогти вам покращити всі аспекти вашого бізнесу мовних послуг.
ISO 18841. Високоякісні послуги усного перекладу.
ISO 18841 – це міжнародний стандарт, що містить основні вимоги до послуг перекладача та додаткові рекомендації щодо передового досвіду. Один із багатьох стандартів усного перекладу, ISO 18841, може використовуватися постачальниками мовних послуг, щоб продемонструвати прихильність надавати високоякісні послуги усного перекладу. Стандарт містить визначення основних принципів перекладу, основних умов, що регулюють завдання перекладу, а також компетенції та кваліфікації перекладачів, а також три інформаційні додатки.
ISO 18587. Послуги перекладу. Постредагування результатів машинного перекладу.
ISO 18587 — це міжнародний стандарт, який містить вимоги, згідно з якими можна заявити про відповідність для повного постредагування результатів машинного перекладу, а також додаток, що описує невелике постредагування послуги виведення машинного перекладу.

Він забезпечує вимоги до процесу повного людського постредагування результатів машинного перекладу та компетенції постредакторів.
Запит вартості сертифікації
Зв'яжіться з нами
Балтум Бюро

Pärnu mnt 105, Tallinn, 11312, Естонія

Електронна пошта: info@baltumburoo.com

Ми працюємо тут:
Болгарія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Естонія, Греція, Угорщина, Ірландія, Латвія, Литва, Мальта, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Україна, Грузія, Азербайджан.
ЩО ПОКРИВАЄ ISO 17100?
ISO 17100 Послуги перекладу складається лише з шести пунктів, чотирма ключовими пунктами яких є:
  • Людські ресурси: забезпечення того, щоб люди, відібрані для виконання завдань з перекладу, мали необхідні компетенції та кваліфікацію.
  • Підготовчий процес і діяльність: забезпечення наявності процесів для обробки та аналізу запитів, визначення доцільності проєкту, підготовки пропозицій та укладання угод.
  • Виробничі процеси: забезпечення відповідності договору з моменту його підтвердження до узгодженого завершення проєкту.
  • Процес постпродакшн: забезпечення наявності процесів для обробки відгуків клієнтів, оцінки задоволеності клієнта та внесення відповідних виправлень та/або вжиття коригувальних заходів.
ОРГАНИ АКРЕДИТАЦІЇ
Органи з акредитації акредитують органи сертифікації, які в свою чергу сертифікують Вас. Нижче ілюструється ланцюг команд:

Існує кілька всесвітньо визнаних органів з акредитації, таких як Міжнародна служба акредитації IAS (США), Національний орган з акредитації Федеративної Республіки Німеччини (DAkkS), Національний орган з акредитації Сполученого Королівства (UKAS), Міжнародний форум з акредитації IAF.
BALTUM BUREAU
Baltum Bureau є партнером і органом сертифікації таких міжнародних органів сертифікації як Unicert (Німеччина), URS (Великобританія), GCERTI (США).
Наша мета — надати послуги з сертифікації, які не тільки підтверджують, але й приносять користь нашим клієнтам за допомогою економічно ефективного та гнучкого підходу, який адаптований до індивідуальних потреб і знань наших клієнтів.
Політика конфіденційності